5 January 2012

Wyprzedzam oczywiste - Zapraszam!

Początkowo chciałam poczekać na dzień właściwy... Dzisiaj zdecydowałam, że jednak wyjdę naprzeciw. Niektóre z Was być może spostrzegły, 16 stycznia minie rok od pierwszego mojego kliknięcia do bloggera! Jak ten czas zleciał ;)! Nie obeszłoby się zatem bez prezentu dla Was! Dzięki Wam ten blog żyje, dzięki Waszym słowom mam ciągle chęć dłubania więcej i więcej! Chciałabym Wam za to serdecznie podziękować i podarować którejś z Was pannę poniżej :) !

Ale uwaga!
Jeśli wyrażacie chęć na udział w losowaniu, tym razem wystarczy tylko dać komentarz! Prosiłabym nie umieszczać informacji o zabawie u siebie na blogach - chciałabym by lala trafiła do kogoś kto do mnie  (regularnie) zagląda. Zapisy trwają do 15 stycznia natomiast losowanie odbędzie się w urodziny Coraline - Secret Window  ;)

Tak więc: "Komu, komu..."?

EDIT:
Tak, termin jest krótki, 10 dni. Myślę jednak, że wystarczający dla każdej osoby czytającej i oglądającej mojego bloga w MIARĘ regularnie- i za to między innymi jest ta "nagroda". Szczerze mówiąc irytują mnie sytuacje, gdzie cwaniaki rzucają się na darmochę (nie mówię o Was dziewczyny lecz o przypadkowych przechodniach!) tylko dlatego, że jest ona właśnie darmochą. Po mojej poprzedniej zabawie, po ogłoszeniu wyników ubyło mi spoooro obserwatorów. Dlaczego?? Czy tak nagle robię rzeczy mało je interesujące? Chciałabym by moje prace trafiały w ręce osób, które naprawdę doceniają to co robię (nie koniecznie całokształt lecz choć część). Czyli dla moich 222-óch obserwatorów w tym ok. 20 osób, które bardzo regularnie zostawiają słowo pisane! :* I wierzę, że traficie do mnie przez te 10 dni.
No a poza tym i dla Was lepiej, gdyż długo nie trzeba będzie czekać na wyniki ;)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...