▶ ▶ FAQ ◀ ◀

Czy można u Ciebie zakupić lalkę?
Oczywiście, że tak!
Macie na to dwa sposoby:

1. Wybrać jedną z bloga:

Scarlett
Amelia

 2. Zamówić tą jedyną, z wymarzoną przez Was stylizacją.

Kto decyduje o ostatecznym wyglądzie lalki?
Jeśli zamawiacie lalkę ze swoją wizją, oczywistym jest, że to Wy decydujecie o każdym jej szczególe. W paru przypadkach niektóre decyzje pozostawiono mi, czasami razem dochodzimy do kompromisów szukając jak najkorzystniejszych rozwiązań.

Jakiej wielkości lalki robisz?
Moje panny trzymają się jednego rozmiaru - ok. 40 cm (+/- parę cm). Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, mogę dostosować ich wysokość pod Wasze potrzeby.

Ile trwa powstanie lalki?
Nie mogę jednoznacznie sprecyzować terminu wykonania. Radzę jednak wziąć 2-3 tygodnie zapasu przed oczekiwanym terminem jej otrzymania. Czasami lalkę jestem w stanie skończyć w parę dni, czasem w tydzień/dwa. Wszystko zależy od naszej zgodności co do wyglądu, ewentualnych poprawek a przede wszystkim od mojej "dostępności" w danym czasie (rękodzieło nie jest jedynym moim zajęciem).

Najważniejsze - ile kosztuje lalka?
Ceny mimo, że są różne, dużo od siebie nie odbiegają. Większość moich lal wycieniam na 190 zł. Cena ta jednak może w niektórych przypadkach wzrosnąć ze względu na "elementy specjalne", których bliżej tu nie określam (dopiero podczas złożenia zamówienia ocenię czy coś może wpasować się w ten termin).
Za gotowe buciki doliczam 30 zł.

Dlaczego tak drogo?
Bo nie jestem maszyną... SCM : w swoją pracę wkładam swoje Serce, poświęcam temu sporo Czasu i potrzebuję Materiały do jej wykonania. Trzy niezbędne elementy do utworzenia czegoś unikatowego, czego nie dostaniesz ... w kiosku za rogiem.

Przesyłka - jakie koszty?
Są dwa sposoby wysyłki - paczką ekonomiczną bądź priorytetową.
Osobiście zawsze polecam przesyłkę priorytetową, za potwierdzeniem odbioru, która automatycznie jest ubezpieczona. Uniknąć można przez to niepotrzebnych nerwów, które parę razy towarzyszyły mnie i moim klientkom przy wysyłce ekonomicznej.
Paczka ekonomiczna - 30 zł (czas oczekiwania od tygodnia do... rekord to 4 tygodnie)
Paczka priorytetowa - 45 zł (czas oczekiwania ok. tygodnia)


Jeśli nasuwają Ci się jeszcze jakieś pytania - pisz! Chętnie odpowiem
secret.window.blog@gmail.com


Pozdrawiam serdecznie
Coraline

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...